קהילת המועצה האזורית גן רוה

 אירוס, בית-חנן, בית-עובד, גאליה, גן-שורק,
  כפר-הנגיד, מחנה הילה, נטעים, כפר הנוער עיינות ופלמחים
קישורים לכיתות השונות  |  חדשות מהמועצה  |  חושבים חינוך בגן רוה  |  פורום כללי גן רוה  |  index.ganrave.com  |  יזמות ופיתוח במרחב הכפרי  |  
תאריך ושעה
 

בניית אתרים

 

 

 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלחמבצע יישור-מגרשים

דף הבית >> יישובים >> אירוס >> מבצע יישור-מגרשים

מבצע יישור-מגרשים יצא לדרך!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הקמת היישוב נכנסת לשלבים הקריטיים, פיתוח תשתיות המים והביוב ייחלו בקרוב ויש צורך בביצוע יישור המגרשים לגובה הנכון על פי תוכניות העבודה. מכיוון שהמגרשים פרטיים,  לא מתפקיד המועצה ליישר את המגרשים וכל בעל מגרש אחראי על הפעילות הזו. 
מגרשים שלא יישורו לגובה הדרוש לפי התוכנית לא יוכלו לקבל את התשתיות (מים,ביוב,חשמל) עד לפתח מגרשם ופיתוחם יהיה מסורבל מאד בהמשך,דבר שבהכרח יעלה גם כסף רב לבעל המגרש
לביצוע יישור מגרש באופן פרטי ישנם קשיים רבים מאד, בראש ובראשונה יהיה בעל המגרש צריך לקבל היתר בניה (והיתר כרייה במידה וצריך לבצע הזזת אדמה), מצב שכיום לא בשלו התנאים לכך. 
ביצוע יישור המגרש בשיתוף המועצה לא מחייב היתר בניה והיתר כרייה ועל כן הוא הפתרון האופטימאלי! לביצוע יישור מגרש נדרשים שני תנאים ראשוניים, אישור רשות העתיקות ואישור רשות הטבע והגנים(נקי מגיאופיטים) ! 
לקבלת הסבר כיצד ניתן לקבל את שני האישורים הללו ניתן לפנות לכל אחד מפעילי פורום פעילים.
 הדרך הנכונה והתזמון הנכון לביצוע יישור המגרשים הוא ממש בימים אלו, במקביל לתחילת עבודות התשתית למים וביוב. פורום הפעילים מארגן מקבצי מגרשים שבשלו התנאים המקדמיים ליישורם ובשיתוף המועצה הולך לבצע את מיזם יישור המגרשים.  
לכן, כל בעל מגרש המעוניין להצטרף ,מתבקש לחתום על הסכמה כללית ליישור מגרשו, הסכמה זו הינה עבור המועצה ומטרתה למנוע מגורמים כאלו ואחרים הנוהגים לטרפד את הקמת היישוב לאורך השנים לתקוף את המועצה בביצוע יישור המגרשים הפרטיים. 
כמו כן, לשלוח את הסכמתו לפורום הפעילים (מייל של אתר האינטרנט) לכך שברצונו להשתתף במיזם, הסכמה זו לא מחייבת  ורק שהמתחמים ליישור יהיו ברורים - יוצג ההסכם וכל אחד יהיה רשאי לחתום או לא לחתום על ההסכם. (רק חתימה על ההסכם תחייב תשלום).

כיום ישנם מעל 100 בעלי מגרשים שבשלו התנאים המקדמיים והביעו את רצונם בחתימה על המסמכים להצטרף למיזם יישור המגרשים. 
אנא עזרו לעצמכם ולכולנו לסלול את הדרך להקמת היישוב במיזם זה.
למעוניינים, נא לשלוח מסר לirusmail@irus.org.il.

מונה:


 


 

 

  

 


הודעות אחרונות מהפורומים

לייבסיטי - בניית אתרים